Lista Sędziów Sądu Rejonowego w Pruszkowie

I WYDZIAŁ CYWILNY

  1. Babicz Marcin 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  2. Bezkosty Paulina 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  3. Borcuch Marcin -Zastępca Przewodniczącej Wydziału
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  4. Bulanda Tadeusz
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie, delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie  
  5. Czarnocka Anna 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  6. Dreger-Wach Edyta
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  7. Jastrzemski Marcin 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  8. Lipiński Andrzej 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie, delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie  
  9. Lubieniecka Ewelina
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  10. Murawski Grzegorz
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  11. Niedziela Monika 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  12. Pasek Elżbieta - Kierownik Sekcji Nakazowo-Uproszczonej  
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  13. Pawlicka Katarzyna - Przewodnicząca Wydziału 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  14. Śmich Wiesława 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie, delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie 

 

II WYDZIAŁ KARNY

  1. Dziwański Przemysław - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  2. Godzina Grzegorz
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie, delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
  3. Greszta Mariusz - Kierownik Sekcji Wykonania Orzeczeń 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  4. Kluska Łukasz - Prezes Sądu
  5. Kryń-Kosieradzka Marianna 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  6. Parzyszek Albert 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  7. Pronobis Tomasz 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  8. Sokół Jakub 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  9. Tomczak Katarzyna 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  10. Waszkiewicz Marcin - Przewodniczący Wydziału
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie, delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie 
  11. Zawadzka-Golec Ewa 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie

 

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH

  1. Barszcz Mirosław
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  2. Gizińska Katarzyna - Wiceprezes Sądu, Przewodnicząca Wydziału
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie 
  3. Kosieradzka Bożena 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  4. Meks Ewa 
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie
  5. Węglewska Marta
    Sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie

 


Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Pruszkowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2016-08-31 14:20
Opublikowany przez: Małgorzata Kloc
Aktualizowany dnia: 2018-07-23 12:30
Aktualizowany przez: Małgorzata Kloc
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 6 591